Wirtualny Gostyń

Wirtualny Gostyń jest to wirtualny spacer po moim rodzinnym mieście Gostyń Wielkopolski. Można tu wirtualnie zwiedzać rozmaite obiekty i miejsca w technologi wirtualnych panoram 360 stopni. Panoramy te tworzą Wirtualny Spacer po powiecie gostyńskim. W ten sposób na ekranie komputera poczujesz atmosferę oglądanego miejsca. Aktualnie jest tutaj ponad 90 panoram a także wiele galerii zdjęć i wideo.
Ta strona ma na celu promocję atrakcji miasta oraz piękna powiatu gostyńskiego w internecie. Sam bardzo dużo podróżuję po świecie i wiem jak ważna jest promocja turystyczna. Dzięki tej stronie mogę dotrzeć do bardzo szerokiej grupy odbiorców z całego kraju a nawet świata.Gorąco zachęcam do komentowania artykułów, panoram oraz filmików ponieważ wasze opinie napędzają mnie do dalszego działania. Jeśli masz jakieś propozycje współpracy, dowiedz się o mnie więcej oraz wyślij emaila.Zapraszam do zwiedzania

Istniejemy

0

Lat

Wideo Prezentacja Miasta Gostyń

Co mówią o nas inni

Genialna strona dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak wygląda Gostyń.
Grzegorz Skorupski
Autor, Skorupskinet

WG to miejsce gdzie można zobaczyć rzeczy, o których człowiek wcale nawet nie słyszał.
Mabu
Producent Filmowy, Mabu Design

text text text text text text text text text text text text text text text text text text 
Mariusz Sobecki
Autor, Gaso

Krótko i na temat: dobra robota i czysty profesjonalizm. Wierzę, że w przyszłości oglądających przybędzie jeszcze więcej. Życzę powodzenia!
Tomasz Teodorczyk
Dziennikarz, Życie Gostynia

Kawał dobrej roboty, panoramy zachwycają, a strona zachęca do poznania naszej „małej ojczyzny”. Dawidowi należą się słowa uznania, za jego pasję i profesjonalizm oraz perfekcyjne opanowanie trudniej sztuki fotografii panoramicznej.
Tomasz Cyprian
Fotograf, Fotoiris

WG, to profesjonalny spacer po naszym mieście i okolicy w wykonaniu Dawida, extra realizacja.
Maciej Gaszek
Autor, Gaso
Mr Dago

ZAŁOŻYCIEL PROJEKTU WIRTUALNY GOSTYŃ

Cześć, jestem Dawid, od 2008 roku prowadzę stronę Wirtualny Gostyń. Jest to połączenie moich wielu pasji, fotograficzno-podróżniczo-przygodowych.
Urodziłem się i wychowałem w samym sercu Gostynia, jestem z nim silnie związany. Mimo że obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii, nadal czuję się rodowitym Gostyniakiem, a prowadzenie tej strony pomaga mi w utrzymywaniu więzi z moim miastem.
Fotografia i podróże to moje życiowe pasje, które z powodzeniem realizuję już od wielu lat. Odwiedziłem 55 krajów na 6 kontynentach i cały czas mam apetyt na więcej.
Zobacz podróże Dawida na Instagramie.
Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, skorzystaj z linków społecznościowych.

Leave a Reply