Czym Jest Wirtualny Gostyń

Wirtualny Gostyń jest to wirtualny spacer po moim rodzinnym mieście Gostyń Wielkopolski. Można tu wirtualnie zwiedzać rozmaite obiekty i miejsca w technologi wirtualnych panoram 360 stopni. Panoramy te tworzą Wirtualny Spacer po powiecie gostyńskim. W ten sposób na ekranie komputera poczujesz atmosferę oglądanego miejsca. Aktualnie jest tutaj ponad 90 panoram a także wiele galerii zdjęć i wideo.

Ta strona ma na celu promocję atrakcji miasta oraz piękna powiatu gostyńskiego w internecie. Sam bardzo dużo podróżuję po świecie i wiem jak ważna jest promocja turystyczna. Dzięki tej stronie mogę dotrzeć do bardzo szerokiej grupy odbiorców z całego kraju a nawet świata.

Gorąco zachęcam do komentowania artykułów, panoram oraz filmików ponieważ wasze opinie napędzają mnie do dalszego działania. Jeśli masz jakieś propozycje współpracy, dowiedz się o mnie więcej oraz wyślij emaila.

Zapraszam do zwiedzania.

Istniejemy

Lat

Wideo-Prezentacja miasta Gostyń

Źródło: wwwgostynpl

Co mówią o nas inni

WG to miejsce gdzie można zobaczyć rzeczy, o których człowiek wcale nawet nie słyszał.

Mabu

Producent Filmowy, Mabu Design

Genialna strona dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak wygląda Gostyń.

Grzegorz Skorupski

Autor, Skorupskinet

WG, to profesjonalny spacer po naszym mieście i okolicy w wykonaniu Dawida, extra realizacja.

Maciej Gaszek

Autor, Gaso

Kawał dobrej roboty, panoramy zachwycają, a strona zachęca do poznania naszej „małej ojczyzny”. Dawidowi należą się słowa uznania, za jego pasję i profesjonalizm oraz perfekcyjne opanowanie trudniej sztuki fotografii panoramicznej.

Tomasz Cyprian

Fotograf, Fotoiris

Krótko i na temat: dobra robota i czysty profesjonalizm. Wierzę, że w przyszłości oglądających przybędzie jeszcze więcej. Życzę powodzenia!

Tomasz Teodorczyk

Dziennikarz, Życie Gostynia

text text text text text text text text text text text text text text text text text text 

Mariusz Sobecki

Autor, Gaso

Pin It on Pinterest

Shares
Share This